آغاز دومین اکران اینترنتی «توران خانم» از ۲۰ مرداد


پس از استقبال خوب از اکران اینترنتی توران خانم، عوامل این مجموعه تصمیم دارند از ۲۰ مرداد این مجموعه را برای دومین بار اکران نمایند.

در فاصله‌ یک هفته نمایش آنلاین که از ۲۶ خردادماه و همزمان با روز تولد توران میرهادی شروع شد در مجموع ۱۳ هزار و ۳۰۵ بلیت در داخل و خارج از ایران فروخته شد.

عواید خالص از اکران اول «توران خانم» ۷۰ میلیون و ۱۴۱ هزار و ۴۰۰ تومان بوده که طبق وعده‌ صاحبان اثر در تاریخ ۱۶ تیرماه ۱۳۹۷ مستقیماً در اختیار هیئت مدیره‌ «شورای کتاب کودک» و «فرهنگنامه کودکان و نوجوانان» قرار گرفته است و عواید حاصل از دومین اکران اینترنی هم طبق وعده به این دو نهاد مدنی تعلق می‌گیرد.

از ۲۰ مرداد مرحله دوم اکران مستند «توران خانم» به صورت اینترنتی شروع می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند مانند مرحله قبل با مراجعه به سایت هاشور بلیت تهیه کرده و فیلم را تماشا کنند.

رخشان بنی‌اعتماد و مجتبی میرتهماسب از مهرماه سال ١٣٩١ تا آبان‌ماه ١٣٩٥ و آخرین روزهای حیات توران میرهادی همراه او بودند و لحظات زندگی و تلاش‌هایش برای انتشار فرهنگ‌نامه کودکان و نوجوانان را ثبت کردند. ماحصل این کار، مستند «توران خانم» است که به‌عنوان هفتمین فیلم از مجموعه فیلم‌های مستند «کارستان» اکران شده است.

دومین اکران اینترنتی «توران خانم» از ۲۰ تا ۳۱ مردادماه می باشد علاقه‌مندان می‌توانند مانند مرحله قبل با مراجعه به سایت هاشور بلیت تهیه کرده و فیلم را تماشا کنند.
 

امتیاز : 0 از ۵ - 0 نفر
تبلیغات +
اصفهان امروز فرهنگ و هنر Roogle - روگل!
پیشنهاد ویژه +
کنسرت امیرعباس گلاب
لوگواینماد ایران فا لوگو ساماندهی ایران فا لوگو وزارت فرهنگ و ارشاد لوگو جشنواره وب و موبایل پلیس فتا