نقد و بررسی فیلم های اردک لی و تپلی


در آخرین روز از نمایش فیلم های سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان فیلم های سینمایی «اردک لی» و «تپلی» چهارشنبه ۱۴ شهریور در پردیس سینمایی چهار باغ نمایش داده شده  و معرفی می شوند.

به نقل از ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان؛ عوامل و بازیگران فیلم های سینمایی «اردک لی» و «تپلی» روز چهارشنبه ۱۴ شهریور ماه در سالن چارسوق پردیس سینمایی چهارباغ همراه با اهالی رسانه به تماشای اثر خود می نشینند و در نشست رسانه ای شرکت می کنند. بدین ترتیب فیلم سینمایی «اردک لی» از ساعت ۹:۳۰ با حضور کیوان معتمدی، هنگامه قاضیانی، راوین باقری نمایش داده شده و نشست رسانه ای آن از ساعت ۱۱ برگزار می شود.

همچنین فیلم سینمایی «تپلی» در این روز از ساعت ۱۱:۳۰نمایش داده شده و نشست رسانه ای آن از ساعت ۱۳ برگزار می شود. حسین قناعت، حسن معجونی، مانلی قناعت، پریسا پروین نیا و سامیار محمدی عوامل و بازیگران حاضر در این جلسه خواهند بود.

سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان به دبیری علیرضا رضاداد تا ۱۴ شهریور ۹۷ در شهر اصفهان در حال برگزاری است.

امتیاز : 0 از ۵ - 0 نفر
تبلیغات +
اصفهان امروز فرهنگ و هنر Roogle - روگل!
پیشنهاد ویژه +
کنسرت موسیقی ایرانی برای کودک ایرانی
لوگواینماد ایران فا لوگو ساماندهی ایران فا لوگو وزارت فرهنگ و ارشاد لوگو جشنواره وب و موبایل پلیس فتا