برگزیدگان دومین المپیاد فیلمسازی نوجوانان


برگزیدگان دومین المپیاد فیلمسازی نوجوانان که به همت انجمن سینمای جوانان ایران و بنیاد سینمایی فارابی در سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان برگزار شده است، امشب در کتابخانه مرکزی اصفهان معرفی شدند.

به گزارش ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، اختتامیه دومین المپیاد فیلمسازی نوجوانان سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان شامگاه سه شنبه ۱۳ شهریور در کتابخانه مرکزی اصفهان برگزار شد.

حبیب ایل بیگی، قائم مقام بنیاد سینمایی فارابی در ابتدای این برنامه گفت: خوشحالم که کودکان ۲۵ استان کشور در این المپیاد فیلم ساختند و امیدوارم در سال های بعد این نوجوانان وارد عرصه فیلمسازی شوند.

در این بخش، کلاغ پر (محمد مهدی سوبندی) رتبه نخست، اف اف (پروین افتخارزاده) رتبه دوم و عشق کودکانه (فاطمه سالاری) رتبه سوم بهترین فیلم کوتاه را به دست آوردند.

فیلم کوتاه پارادوکس (پرویز هوشیدر) و بازمانده (کارن جمال امیری) هم شایسته تقدیر انتخاب شدند.

بازیگران کودک و نوجوان هم در این مراسم مورد تقدیر قرار گرفتند. رادین باقری فیروزسالار برای فیلم اردک لی ، مهدی شاکری برای فیلم پاستاریونی ، سامیار محمدی برای فیلم های تپلی و پاستاریونی ، همراز اکبری برای فیلم جریان انباشت و نگار شاه سیاه و شیما رسولی برای فیلم راز نرگس تقدیر شدند.

امیر محمد محمدی و محمد امین احمدی برای فیلم دوچ ، اکبر دسترنج و ایلیا جعفری برای فیلم سوم شخص غایب و بنیامین عاملی برای فیلم سوم شخص غایب تقدیر شدند.

امیر عباس رضایی هم برای فیلم سیمین ، سامیار رمضانی، مهدی هاشمی و راستین عزیزپور برای فیلم عینک و عسل غرایی هم برای فیلم لالا کن تقدیر شدند.

سجاد اسماعیلی، امیر حسین رحیمی، زینب بوالفکه و حسین عزیزی برای فیلم لکنت ، آرمین جداخانی برای فیلم من و جمعه ، پارسیا شکوری و ژیار محمدزاده برای فیلم وای آمپول تقدیر شدند.

امیررضا احمدی برای فیلم آهوی پیشونی سفید۲ ، سپهر فرامرزی و علی ملکیان، متین جانی و محمد امین تقوی برای فیلم ضربه فنی ، لیلا صانع پور، محمد امین صانع پور و محمد امین میرزایی برای فیلم وای آمپول و متین رضایی و ابوالفضل جعفری برای فیلم سیمین تقدیر شدند.

سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان به دبیری علیرضا رضاداد تا ۱۴ شهریور ۹۷ در شهر اصفهان در حال برگزاری است.

امتیاز : 0 از ۵ - 0 نفر
تبلیغات +
اصفهان امروز فرهنگ و هنر Roogle - روگل!
پیشنهاد ویژه +
کنسرت موسیقی ایرانی برای کودک ایرانی
لوگواینماد ایران فا لوگو ساماندهی ایران فا لوگو وزارت فرهنگ و ارشاد لوگو جشنواره وب و موبایل پلیس فتا