پارسیا شکوری: الگوی من در بازیگری اکبر عبدی است


بازیگر نوجوان فیلم سینمایی«وای آمپول» می گوید بازیگر مورد علاقه و به نوعی الگوی من در بازیگری اکبرعبدی است و امیدوارم بتوانم روزی شبیه به او بازی کنم.

پارسیا شکوری بازیگر نوجوان فیلم سینمایی «وای آمپول» که در سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان حضور دارد، گفت: کار بازیگری را با سریال «شاهگوش» آغاز کردم. فیلم سینمایی «عشق،شانس،تصادف» آرش معیریان نیز در شمال کشور فیلمبرداری شد که خیلی هم این فیلم را دوست داشتم. پس از آن در سریال «یادداشت های یک زن خانه دار» ساخته مسعود کرامتی بازی کردم.

وی افزود: همچنین در فیلم های «دزدو پری ۱و۲» و «قهرمانان کوچک» بازی کردم که خوشبختانه اکران موفقی داشت و خیلی از آنها استقبال شد. در فیلم «لازانیا» هم به تازگی بازی کرده ام. سریال «قرعه»، تله فیلم «بچه شو» و برنامه تلویزیونی «یک گله جا» نیز از دیگر تجربه های بازیگری ام است. به تازگی نیز در فیلم «رامینالدو» بازی کرده ام که در نوبت اکران است.

شکوری در رابطه با حرفه اش برای آینده گفت: می خواهم بازیگری را ادامه دهم و حتی اگر بشود کارگردانی کنم. بازیگر مورد علاقه و به نوعی الگوی من در بازیگری اکبرعبدی است و امیدوارم بتوانم روزی شبیه به او بازی کنم.

بازیگر «قهرمانان کوچک» درباره شهر اصفهان و خاطره های سینمایی اش از این شهر گفت: این چندسالی که برای حضور در جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان به اصفهان می آیم، این شهر را خیلی دوست دارم و عاشق عالی قاپو و معماری جالبش هستم.

در خلاصه داستان فیلم سینمایی «وای آمپول» آمده است: خانواده آمپول چی که تولیدکننده آمپول هستند با وحشت فرزندانشان از آمپول مواجه می شوند ولی درنهایت ورزش فوتبال و انتخاب برای رده‌های قهرمانی به کمک فرزندانشان می‌آید.

سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان تا ۱۴ شهریور ماه در اصفهان در حال برگزاری است.

امتیاز : 0 از ۵ - 0 نفر
تبلیغات +
اصفهان امروز فرهنگ و هنر Roogle - روگل!