پاستاریونی،فیلمی آموزنده برای بچه ها و خانواده ها


فیلم «پاستاریونی» در چهارمین روز از جشنواره، توسط سید احد میکاییل زاده معاون ارتباطات و اطلاع رسانی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان معرفی شد. بیتا منصوری تهیه کننده، سهیل موفق کارگردان، سام درخشانی، حمید سپیدنام(مستر تستر)، نوید بانی، محمد شاکری و حسن علیرضایی بازیگران این اثر سینمایی به دعوت میکاییل زاده پیش از نمایش فیلم روی سن آمدند.

در ادامه موفق کارگردان فیلم بیان کرد: ممنونم که آمدید «پاستاریونی» را ببینید. فیلمی ساختیم که خانواده ها ببینند و از آن لذت ببرند. امیدوارم که در این زمینه موفق شده باشم.

درخشانی نیز بیان کرد: امیدوارم در ۹۰ دقیقه آینده با تماشای فیلم به شما خوش بگذرد. من هم برای اولین بار است که این فیلم را کنار شما می بینم. اگر فیلم را دوست داشتید به آن رای بدهید تا فیلم منتخب تماشاگران باشد. زیرا فیلم آموزنده ای هم برای بچه ها و هم برای خانواده هاست.

سپیدنام نیز عنوان کرد: این اولین تجربه من در بازیگری است و از خانم منصوری برای اطمینانی که به من کردند، تشکر می کنم. من در این فیلم بازی نکرده ام غذا خورده ام(با خنده).

بیتا منصوری نیز گفت: پاستاریونی یک فیلم خانوادگی است که محوریت آن خانواده ها هستند نه صرفا یک فیلم کودک.

شاکری بازیگر نوجوان اثر نیز عنوان کرد: خوشحالم که از این فیلم حمایت کرده اید و آن را تماشا می کنید. امیدوارم در جشنواره بعدی فیلم های کودکان و نوجوانان در کنار زاینده رود پر آب فیلم ببینیم.

بانی نیز از تماشاگران برای وقتی که به تماشای این اثر اختصاص داده اند، تقدیر کرد.

علیرضایی نیز عنوان کرد: من همشهری شما هستم. خوشحالم که این فیلم را در کنار شما می بینم. از سهیل موفق به دلیل نقشی که برای اصفهان در فیلمش قائل شد، تشکر می کنم.

سي و يكمين جشنواره بين المللي فيلم هاي كودكان و نوجوانان اصفهان به دبيري عليرضا رضا داد تا ۱۴ شهريور ماه در اصفهان ادامه دارد.

امتیاز : 5 از ۵ - 2 نفر
تبلیغات +
اصفهان امروز فرهنگ و هنر Roogle - روگل!
پیشنهاد ویژه +
کنسرت محمد علیزاده
لوگواینماد ایران فا لوگو ساماندهی ایران فا لوگو وزارت فرهنگ و ارشاد لوگو جشنواره وب و موبایل پلیس فتا