دنیای جدید، دنیای تبدیل ایده ها و اندیشه ها به تصویر است


علیرضارضاداد، دبیر سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان گفت:: امروز مهمانان ویژه در جمع ما هستند. دانش آموزان مدرسه شین آباد و بچه های سرپل ذهاب که دعوت ما را برای میزبانی در جشنواره پذیرفتند تا این حضور نشانه ای باشد از همدردی با همه کسانی که در ایران بزرگ کنار هم زندگی و شادی ها و غم هایشان را با یکدیگر تقسیم می کنند. زیرا اگر در هر جایی از کشورمان غمی باشد متعلق به همه ماست. سینما نیز در ساخت این کشور قدم های بزرگی برداشته و بعد از این نیز برخواهد داشت. 
 

برگزاری دومین المپیاد فیلمسای نوجوانان، نشانه این است اگر سینما روزگاری از سنین جوانی و میانسالی آغاز می شد، اکنون از سنین نوجوانی آغاز می شود و پیش بینی می کنیم در آینده ای نزدیک از سنین کودکی شروع خواهد شد. حتی کودکانی که هنوز الفبا را نیاموخته اند در آینده نزدیک دوربین به دست گرفته و فیلم می سازند. 
 

دنیای جدید، دنیای تبدیل ایده ها و اندیشه ها به تصویر است و ما می توانیم رویاهایمان را به تصویر، تبدیل کنیم. پیش از ظهور فناوری های نوین ما رویاهایمان را در قالب شعرها، متون و نقاشی به تصویر می کشیدیم و همه مان احتمالا یادگارهایی از نقاشی هایی از دوران کودکی مان کشیده ایم، به یادگار داریم.

امتیاز : 0 از ۵ - 0 نفر
تبلیغات +
اصفهان امروز فرهنگ و هنر Roogle - روگل!
پیشنهاد ویژه +
کنسرت محمد علیزاده
لوگواینماد ایران فا لوگو ساماندهی ایران فا لوگو وزارت فرهنگ و ارشاد لوگو جشنواره وب و موبایل پلیس فتا