اصفهان شهری است که نشاط کودکانه در آن موج می زند


داور کودک اهل افغانستان سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان با حضور در ستاد خبری جشنواره گفت: اصفهان شهری است که نشاط کودکانه در آن موج می زند.

به نقل از ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، جشنواره سی و یکم درحالی آغاز شده است که مهمان های کودک و نوجوان از سراسر دنیا برای داوری فیلم های کودک و نوجوان به نصف جهان آمده اند تا بهترین فیلم های این جشنواره را انتخاب کنند.

محمدمهدی واحدی یکی از داوران کودک اهل افغانستان سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان با اشاره به علاقه مندی اش به سینما گفت : به فیلم هایی علاقه مند هستم که در آن ها فرهنگ کمک به همنوع گسترده شود تا ما کودکان از آنها الگو برداری کنیم.

این داور کودک بین الملل جشنواره ادامه داد: به نظر من  بچه هایی در رده سنی من به فیلم هایی علاقه دارند که نقش اصلی شان کودک باشد. شخصیت یک کودک باید به گونه ای شکل بگیرد که در آینده، برای کشورش موثر واقع شود.

محمد مهدی واحدی داور ۱۱ ساله بین الملل جشنواره که از افغانستان به ایران سفر کرده است، با اشاره به برگزاری جشنواره در اصفهان گفت: اصفهان شهری است که نشاط کودکانه در آن موج می زند و در جشنواره سی ویکم فضایی شاد و مفرح برای کودکان و نوجوانان آماده شده است.

این داور عنوان کرد: در انتهای جشنواره به فیلم هایی رای می دهم که علاوه بر مفید بودن برای کودکان و نوجوانان، پدران و مادران نیز از ان لذت ببرند و نحوه بر خورد با کودکان را بیاموزند.

سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان به دبیری علیرضا رضاداد تا ۱۴ شهریور ۹۷ در شهر اصفهان در حال برگزاری است.

امتیاز : 0 از ۵ - 0 نفر
تبلیغات +
اصفهان امروز فرهنگ و هنر Roogle - روگل!
پیشنهاد ویژه +
کنسرت محمد علیزاده
لوگواینماد ایران فا لوگو ساماندهی ایران فا لوگو وزارت فرهنگ و ارشاد لوگو جشنواره وب و موبایل پلیس فتا