اسامی فیلم‌های دومین المپیاد فیلمسازی نوجوانان اعلام شد


تعداد ۶۴ فیلم کوتاه داستان، مستند و پویانمایی در بخش المپیاد فیلمسازی نوجوانان سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان نمایش داده می‌شوند.

اسامی فیلم‌های این بخش که با همراهی انجمن سینمای جوانان ایران و بنیاد سینمایی فارابی در سی و یکمین جشنواره فیلم کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود، به شرح زیر اعلام می‌شود:

 

فیلم‌های کوتاه داستانی

۱.«آب مایه حیات است» به کارگردانی نگار اسدی از مشهد

۲.«آبمیوه» به کارگردانی رامین ترنج از یزد

۳.«آرزوی کوچک» به کارگردانی صنم فتوح نژاد از آباده

۴.«اف اف» به کارگردانی پردیس افتخارزاده از مراغه

۵.«این که چیزی نیست» به کارگردانی امیرعباس حسن شاهی راویز از رفسنجان

۶.«آخرین بازمانده» به کارگردانی کارن جمال امیدی از لاهیجان

۷.«باغبان و آب پاشی» به کارگردانی محمدرضا مرادی از لاهیجان

۸.«برای دیدن مادربزرگ» به کارگردانی فاطمه حسنی از یاسوج

۹.«پارادوکس» به کارگردانی مریم هوشی در از بندرانزلی

۱۰.«پر از خالی» کارگردان: محمدامین زارع و تهیه کنندگی زهرا ترحم جو از کرج

۱۱.«پنجره» به کارگردانی سالار مختارزاد از تالش

۱۲.«پیش به سوی تاریکی» به کارگردانی و تهیه کنندگی مازیار جورکش از خمینی شهر

۱۳.«ترک» به کارگردانی یگانه الله بخش از سمنان

۱۴.«تن ها» به کارگردانی و تهیه کنندگی یکتا کیانی از اصفهان

۱۵.«تنهای شلوغ» به کارگردانی محمددانیال غلامی مقدم از مشهد

۱۶.«تنهایی» به کارگردانی محمدحسین اسماعیلی از قزوین

۱۷.«جمله نسازیم» به کارگردانی عطا پورنعمت فرزانه و ایلیا طاهرفر و تهیه کنندگی محمد سلطانی از تبریز

۱۸.«خواب زمستانی» به کارگردانی و تهیه کنندگی مازیارجورکش از اصفهان

۱۹.«خودکار قرمز» به کارگردانی ایلیاد داودی از مراغه

۲۰.«دقیقه نود» به کارگردانی آناهیتا خداداد از لاهیجان

۲۱.«دلتنگی» به کارگردانی امین یونسی از اراک

۲۲.«دلخوشی باطل» به کارگردانی مبین قاسمی از بندرعباس

۲۳.«دو زندگی» به کارگردانی کیاناکاظمی زند از سمنان

۲۴.«رژ لب» به کارگردانی مریم حاتم نژاد از بجنورد

۲۵.«زنگ آخر» به کارگردانی محمدمعین رحیمی زنگنه از کرمانشاه

۲۶.«ساده نگذریم» به کارگردانی ملیکا ستایشی از رشت

۲۷.«سگ» به کارگردانی امیر محمد بیات از تویسرکان

۲۸.«سلمانی» به کارگردانی امین سرمیلی از ملایر

۲۹.«سه شنبه» به کارگردانی ریحانه اعرابی از آباده

۳۰.«سی هزار تومن» به کارگردانی زینب نجمی از آباده

۳۱.«سینی» به کارگردانی و تهیه کنندگی محمدمهدی سیامکی از اصفهان

۳۲.«شام آخر» به کارگردانی پیام امدادی از رودبار

۳۳.«شوق تردید» به کارگردانی روژان عجمیان از سنندج

۳۴.«عشق کودکانه» به کارگردانی فاطمه سالاری از بندرعباس

۳۵.«غیر انتفاعی» به کارگردانی روشا عظیمی از بندرعباس

۳۶.«کارما» به کارگردانی ایلیا ضیایی و حلیمه جانی از رودبار

۳۷.«کلاس پنجمی» به کارگردانی زهرا حاتمی از همدان

۳۸.«کلاغ پر» به کارگردانی محمد مهدی سوقندی از سمنان

۳۹.«گزارش یک شهر» به کارگردانی بردیا انصاری از رفسنجان

۴۰.«گل منگلی» به کارگردانی فاطمه زارع از رفسنجان

۴۱.«گندم زارهای سرپل ذهاب» به کارگردانی محمد ارشیا مرادی از کرمانشاه

۴۲.«مخاطب خاص» به کارگردانی مبینا علی نژاد از لاهیجان

۴۳.«من بابام گوریل» به کارگردانی سیدامیرعلی حسینی یزدی از قم

۴۴.«من و مامانم» به کارگردانی یاسمینا معمری از همدان

۴۵.«من یک کارگردانم» به کارگردانی سارا عابدی و تهیه کنندگی محمدحسین عابدی از کرج

۴۶.«نامه» به کارگردانی فائزه قاسمی از همدان

۴۷.«نسترن سک سک» به کارگردانی نفیسه غلام نظری و تهیه کنندگی گروه جوان فین از هرمزگان

۴۸.«ویلچر» به کارگردانی بهنام محمدی از بجنورد

۴۹.«هیچ برهیچ» به کارگردانی مهسا اسدی و تهیه کنندگی عظیم اسدی از قم

۵۰.«یک توپ دارم» به کارگردانی گلرخ معروضی از شاهرود

۵۱.«یک روز خوش» به کارگردانی علی عرشیا ابوذر و تهیه کنندگی رضا ابوذر از قم

 

فیلم‌های کوتاه مستند

۱.«از احساس تا ایمان» به کارگردانی و تهیه کنندگی فربد فرهادیه از اصفهان

۲.«بازگشت به سرزمین پدری» به کارگردانی محسن مرادیان دشتکی از شهرکرد

۳.«تپه گیان» به کارگردانی و تهیه کنندگی فاطمه قپانوری، نهاوند

۴.«زمین های خشکیده» به کارگردانی مهسا یاوری از یاسوج

۵.«زندگی خصوصی سارا» به کارگردانی و تهیه کنندگی سارا عابدی از کرج

۶.«گنجشک های کوچه ما» به کارگردانی و تهیه کنندگی ژیوار فرج زاده از سقز

 

فیلم‌های کوتاه پویانمایی

۱.«اینسان» به کارگردانی نازنین هاشمی از آباده

۲.«بال های خیس» به کارگردانی و تهیه کنندگی حامد کندری از خمینی شهر

۳.«حرمت مادر» به کارگردانی راضیه خوانسالار و تهیه کنندگی نفیسه خوانسالار از شیراز

۴.«ذوق میوه‌ها» به کارگردانی سیما خادریان از نیشابور

۵.«مترسک» به کارگردانی و تهیه کنندگی محمدامین محمدپور از تبریز

۶.«من فضا را دوست دارم» به کارگردانی ایلیا رمضانی از بوشهر

۷.«مهربانی» به کارگردانی صبا علی اسماعیلی از رفسنجان

دومین المپیاد فیلمسازی نوجوانان با همراهی انجمن سینمای جوانان ایران و بنیاد سینمایی فارابی در سی و یکمین جشنواره فیلم کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود. این المپیاد در دو بخش «فیلم» و «فیلمنامه» با پذیرش فیلم‌های ۳ دقیقه ای با موضوع آزاد است که گروه سنی ۹ تا ۱۶ سال در این بخش از جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان شرکت می کنند.

سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان به دبیری علیرضا رضاداد ۸ الی ۱۴ شهریور ۹۷ در شهر اصفهان برگزار می‌شود.


 

امتیاز : 0 از ۵ - 0 نفر
تبلیغات +
اصفهان امروز فرهنگ و هنر Roogle - روگل!
پیشنهاد ویژه +
کنسرت محمد علیزاده
لوگواینماد ایران فا لوگو ساماندهی ایران فا لوگو وزارت فرهنگ و ارشاد لوگو جشنواره وب و موبایل پلیس فتا