پوسترهای سریال The Purge منتشر شدند
استفاده از خدمات بیشتر
نویسنده :

تاریخ نشر :

کلمات کلیدی :

پوسترهای سریال The Purge منتشر شدند


شبکه USA شش پوستر جدیدِ سریال ترسناک آینده‌ی خود را به واسطه‌ی IGN منتشر کرده است. این پوسترها به بینندگان یک نگاه اجمالی از آنچه که باید به وسیله شش دیدگاه مختلف شخصیت‌های سریال از The Purge انتظار داشته باشند، ارائه می‌دهد. هرکدام از پوستر‌ها شما را با این سوال حساس مواجه می‌کند: “مخفی می‌شوید یا به دنبالش می‌روید؟”

بر اساس فیلم موفق The Purge (پاکسازی) که توسط بلوم هوس پروداکشنز (Blumhouse Productions) تهیه و تولید شد، جریان The Purge حول یک دوره‌ی زمانی دوازده ساعته می‌گردد که طی آن هر جرمی از جمله قتل، قانونی است. با آغاز دوران یک آمریکای اصلاح شده که توسط حزب سیاسی توتالیترِ (totalitarian) حاکم، اداره می‌شود؛

به نظر می‌رسد سریال زندگی چندین شخصیت نامرتبط به هم را در یک شهر کوچک دنبال می‌کند. با نزدیک شدن به آن زمان موعود، همان‌ گونه که هر کاراکتر به این نکته پی می‌برد که برای زنده ماندن در شب تا کجا پیش خواهد رفت، مجبور می‌شود گذشته‌ی خود را نیز مورد حساب و کتاب قرار دهد و با آن رو به رو شود.

سریال The Purge در تاریخ ۴ سپتامبر از شبکه USA روی آنتن می‌رود و با اولین و آخرین قسمتی که از شبکه SYFY پخش می‌شود نیز همزمان خواهد بود.

پوسترهای
پوسترهای
پوسترهای
پوسترهای
پوسترهای
امتیاز : 0 از ۵ - 0 نفر
تبلیغات +
اصفهان امروز فرهنگ و هنر Roogle - روگل!
پیشنهاد ویژه +
کنسرت محمد علیزاده
لوگواینماد ایران فا لوگو ساماندهی ایران فا لوگو وزارت فرهنگ و ارشاد لوگو جشنواره وب و موبایل پلیس فتا