علی اصغر شاهزیدی هم به همایون شجریان پیوست اما با یک شرط


پس از انتشار متنی مبنی بر برگزاری کنسرت خیابانی از همایون شجریان در صفحه اینستاگرامش و پیوستن هنرمندان دیگر به این حرکت، در اصفهان، نیز، علی اصغر شاهزیدی استاد آواز ایران در خصوص این حرکات و اقدامات، می‌گوید: اگر این اتفاقات ترفند نباشد و پشت آن صداقت وجود داشته باشد و برای تبلیغات نباشد مورد حمایت است کما اینکه طی این سال ها فقط دو تا سه کنسرت با فروش بلیط برگزار کردم و مابقی برای مردم بوده چراکه معتقدم هنر برای مردم است.   باید دید چه کسانی به میدان ارائه رایگان هنر می‌آیند سوابق این اشخاص باید مشخص باشد که آیا مردمی بوده اند یا خیر و در گذشته هم دست به چنین اقداماتی زده اند یا نه.

همچنین دیدار محمودی- از اساتید موسیقی نیز بیان کرد: ما جدا از مردم نیستیم، چراکه هنر با مردم است که زنده می‌ماند و در همه حال تاکنون مردم کنار ما بوده‌اند. او موافق برگزاری کنسرت بدون انتفاع بوده و معتقد است که صدای هنرمند متعلق به مردم بوده و از چنین حرکتی اگر بسترش فراهم باشد استقبال می‌کند.    

حمیدرضا معینی از دیگر اساتید موسیقی در اصفهان در خصوص چنین حرکت‌هایی می گوید: فرهنگ برگزاری چنین موسیقی‌هایی باید در کشور ایجاد و بستر لازم برای اجرای آن فراهم شود و بنده اگر فرهنگ سازی و بستر این اتفاق در اصفهان فراهم باشد حاضرم در مدت زمان کوتاهی برای شادی مردم کشور چنین حرکتی را انجام بدهم.

 

امتیاز : 0 از ۵ - 0 نفر
تبلیغات +
اصفهان امروز فرهنگ و هنر Roogle - روگل!
پیشنهاد ویژه +
کنسرت محمد علیزاده
لوگواینماد ایران فا لوگو ساماندهی ایران فا لوگو وزارت فرهنگ و ارشاد لوگو جشنواره وب و موبایل پلیس فتا