Loading...
موسسه پیدایش (رویش دیگر)
موسسه پیدایش (رویش دیگر)
پیوستن به باشگاه هواداران!

09195949954


32669024


خ بزرگمهر، روبروی بیمارستان صدوقی، مجتمع جام جم، طبقه اول، واحد 2

موسسه پیدایش (رویش دیگر)

موسسه فرهنگی‌مطالعاتی


محمدرضا واعظ شهرستانی،مدیر مؤسسه: هدف اصلی مؤسسۀ «رویش دیگر» تلاش برای ارتقاء سطح خردورزی شهروندان از طریق بسط و ترویج علوم انسانی و ارائۀ رویکردی فلسفی، انتقادی و زیبایی‌شناختی به هنر و حوزه‌های دیگر دانش با استفاده از برگزاری جلسات و دوره‌های آموزشی کوتاه مدت فرهنگی با محوریت معرفی، نقد و بررسی کتاب و ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی است.

 

به عبارت دقیق‌تر، مؤسسۀ «رویش دیگر» مؤسسه‌ای فرهنگی مطالعاتی است که با هدف مطالعه و پژوهش در حوزههای فلسفه، منطق و تفکر انتقادی، روانشناسی و تعلیم‌و‌تربیت، جامعه‌شناسی، ادبیات و ادراک هنر، و همچنین تشکیل کارگروه‌ها و گروه‌های باهم‌خوانی و متن‌خوانی دربارۀ موضوعات متنوع و متفاوت در این حوزه‌ها، پا گرفته است.

 

مؤسسۀ «رویش دیگر» یک اجتماع مطالعاتی‌گفتمانی متشکل از پژوهشگران، صاحبنظران و علاقه‌مندان به حوزه‌های علوم انسانی و هنر است که سعی در تقویت شیوه‌ها و زمینه‌های مطالعاتی و پژوهشی دارد تا از این طریق بتواند در گسترش دانش‌های یادشده، در فضای فکری‌پژوهشی جامعه سهیم باشد.


به‌طورکلی برنامه‌های مؤسسه به دو دستۀ برنامه‌های «آموزشی‌ترویجی» و برنامه‌های «مطالعاتی‌پژوهشی » تقسیم می‌شوند. برنامه‌های آموزشی‌ترویجی عبارت‌اند از برگزاری سمینارها، نشست‌ها و دوره‌های آموزشی و برنامه‌های مطالعاتی‌پژوهشی در قالب گروه‌های باهم‌خوانی و متن‌خوانی‌ و کارگروه‌ها ارائه می‌شوند.


وب سایت :

موسسه پیدایش (رویش دیگر) در شبکه های اجتماعی


به امتیاز بده!

امتیاز : ۵ از۵ - ۱ نفر

نظر شما پس از تائید مدیرت به نمایش خواهد گذاشته شد.

    تبلیغات +
    اصفهان امروزفرهنگ و هنر
    پیشنهاد ویژه +
    جشنواره عکاسی ۶ ساعت ۶ عکس
    لوگواینماد ایران فالوگو ساماندهی ایران فالوگو وزارت فرهنگ و ارشادلوگو جشنواره وب و موبایلپلیس فتا