زونکن

زونکن


تلفن تماس : 02144057855
آدرس : تهران؛ ضلع جنوب غربی فلکه دوم صادقیه، مجتمع اداری تجاری سامان، طبقه ششم، واحد 12بانک جامع اطلاعات آموزشگاهی زونکن

زونکن، بانک جامع اطلاعات آموزشگاه زبان، آموزشگاه کنکور، آموزشگاه تدریس خصوصی، آموزشگاه موسیقی، باشگاه های ورزشی و سایر آموزشگاه ها، فعالیت خود را از سال 1395 آغاز نموده است. بانک اطلاعات آموزشگاهی زونکن با بهره گیری از به روزترین زیرساخت های فناوری اطلاعات بالاترین قابلیت فیلترینگ آموزشگاه ها مطابق با دوره مد نظر کاربر، نوع کلاس، محدوه مکانی و مسافت را فراهم می آورد. زونکن با ایجاد صفحات اختصاصی برای هر آموزشگاه و همچنین دارا بودن قسمت های مختلف نظیر صفحات اطلاعیه ها، تخفیف ها و مجله زونکن، امکان اطلاع رسانی کامل و به لحظه را از طرف آموزشگاه ها برای هنرجویان فراهم می آورد. پوشش جامع زونکن از شهرهای بزرگ کشور امکان ارائه کامل ترین خدمات را برای کاربران گرامی فراهم می آورد.


چرا از موتور جست و جوی زونکن برای پیدا کردن آموزشگاه استفاده کنم؟

موتور جست و جوی هوشمند سایت زونکن به گونه ای تعبیه شده است تا کاربران بتوانند در کمترین زمان و بدون صرف هزینه و وقت، مناسب ترین آموزشگاه را طبق پارامتر هایی چون مکان آموزشگاه، دوره های ارائه شده توسط آموزشگاه، نوع کلاس های ارائه شده توسط آموزشگاه ها از نظر جنسیت، هزینه کلاس ها، روز های برگزاری کلاس ها و پارامتر های تخصصی هر نوع آموزشگاه پیدا کنند. به عنوان مثال علاقمندان به شرکت در دوره های تخصصی تافل، می توانند با جستجوی عبارت تافل در قسمت دوره های موتور جستجوی زونکن، تمامی آموزشگاه های ارائه دهنده این دوره به همراه هزینه دوره، روز های برگزاری و نام اساتید را مشاهده نمایند.


چرا به مجموعه آموزشگاه های زونکن بپیوندم؟

امکان دسترسی آسان و سریع کاربران به آموزشگاه های محله خود

اولین و مهمترین بازار هدف تمام آموزشگاه ها، جذب مشتریان در محدوده مکانی آموزشگاه می باشد. زونکن با پیش بینی قابلیت فیلتر آموزشگاه ها بر اساس موقعیت مکانی آنها، این امکان را در اختیار دانش آموزان، دانشجویان، هنرجویان و تمام کاربران سایت قرار داده است تا به راحتی نزدیک ترین آموزشگاه مناسب خود را پیدا کنند.

زونکن به جای شما، به صورت هدفمند تبلیغ می کند

یکی از مهمترین مخارج ماهانه آموزشگاه ها، هزینه تبلیغات می باشد. با توجه به هزینه بالای تبلیغات در فضای مجازی و در سایت ها و شبکه های اجتماعی مطرح، زونکن این امکان را در اختیار آموزشگاه ها قرار داده است تا در بزرگ ترین مجموعه بازار هدف خود بدون صرف هزینه، اقدام به تبلیغات نمایند. بدین ترتیب، با تبلیغات گسترده سایت زونکن در سایت های مطرح آموزشی و سرگرمی، انجمن های علمی و فارغ التحصیلی دانشگاه ها و مدارس، آموزشگاه ها نیز به نتیجه مورد نظر خود از تبلیغ در فضای مجازی می رسند.


مجله زونکن: همکاران تولید محتوای زونکن در راستای ارتقا سطح آموزشی کاربران و اطلاع رسانی مطالب و مسائل آموزشی، روزانه با درج یک الی دو مطلب در مجله زونکن، سعی در به روز رسانی و جذب دائمی کاربران و بازدیدکنندگان زونکن دارند. تولید محتوا یکی از بخش های مهم هر سایت علاوه بر در جذب کاربر، در بهبود رتبه الکسا و سئوی سایت در رنکینگ گوگل موثر می باشد. همچنین برای بهبود و گشترش فعالیت های سایت زونکن، به زودی شاهد آپلود ویدئوی های آموزشی خاص در وب سایت زونکن برای تمامیعلاقمندان خواهیم بود.

اطلاعیه های زونکن: آموزشگاه ها می توانند به طور نامحدود، اطلاعیه های خود را از طریق حساب کاربری خود در وب سایت زونکن به صورت رایگان درج نمایند. این اطلاعیه ها می توانند شامل شروع دوره ای خاص،  نظرسنجی برای شروع دوره ها و اطلاع رسانی زمان ثبت نام کلاس ها و ... باشند. از مزایای درج اطلاعیه، ارسال خودکار اطلاعیه به صورت ایمیل برای تمام کاربران سایت می باشد.


بانک جامع اطلاعات آموزشگاهی زونکن

آدرس: تهران، ضلع جنوب غربی فلکه دوم صادقیه، کوچه مصطفوی، مجتمع اداری تجاری سامان، طبقه ششم، واحد 12

تلفن تماس: 44057855-021

موبایل : 09102105234

ایمیل: info@zounkan.com


زونکن در شبکه های اجتماعی

تبلیغات +
اصفهان امروزفرهنگ و هنر
پیشنهاد ویژه +
نمایش اثر پرتوهای گاما بر گلهای همیشه بهار
لوگواینماد ایران فالوگو ساماندهی ایران فالوگو وزارت فرهنگ و ارشادلوگو جشنواره وب و موبایلپلیس فتا